Vonios baldai

Įrenginėdami vonios kambarį, žmonės dažniausiai nepersistengia – prioritetas teikiamas funkcionalumui, todėl išlaikomas minimalizmas ir elegancija. Nepamirškime, kad vonios kambarys įprastai nėra daug erdvės namuose užimanti patalpa, taigi svarbu į baldų paiešką žvelgti strategiškai.

Mūsų įmonė yra įsikūrusi Kaune, tačiau vonios baldai, kuriais prekiaujame gali Jus pasiekti bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Vonios baldai – kur jungiasi funkcionalumas ir estetika

Ko gero, esate pastebėję, jog šiame kambaryje sunku palaikyti nepriekaištingą tvarką – daiktai sunkiai atranda savo vietą. Mūsų architektai suteikia galimybę pagaminti tam tikras dekoracijas, funkcionuojančias kaip baldai – kampinės pakabinamos lentynos leis daiktus dėti tokiose vietose, kurios netrukdys, o įsiliejusios į dekorą įkyriai nekris į akis.

Klausiate, kodėl turėtumėte rinktis mus?

Mes atsakome!

Profesionalų darbas. Atkreiptiną dėmesį gauna visi mūsų gamybos baldai, nes pasikliaujama baldus projektuojančių specialistų nuomone, kurie parenka aukščiausios kokybės medžiagas. Vonios baldai reikalauja atidumo parenkant ne tik konstrukcijas, bet ir medžiagų kilmę bei sudėtį.

Kokybiškos medžiagos. Nemažai baldus gaminančių įmonių neatsižvelgia į patalpų sąlygas, todėl norime pabrėžti, kad mes labiausiai atsižvelgiame į tai, kur mūsų produktai bus laikomi. Vonioje esantys gaminiai turi būti gaminami iš specifinių, drėgmei atsparių medžiagų, nes sutikite – vonios kambarys išsiskiria tuo, kad jame praleidžiama labai daug laiko ir todėl ten nuolatos vyrauja drėgmė, o ką jau kalbėti apie pro šalį kartais nutekėjusį vandenį.

Išskirtinis estetiškumas. Siekiame kiekvienam pagaminamam baldui suteikti išskirtinumo neatsiliekant nuo šiuolaikinių tendencijų. Ypatingas dėmesys skiriamas baldų apipavidalinimui bei modernizavimui – mūsų gaminamų vonios baldų dėka vietą atrasite kiekvienam baldui, nes funkcionalumas yra vienas svarbiausių aspektų mūsų kūryboje.

Jūsų vizija – mūsų misija

Norime pabrėžti ir tai, kad visada siekiame prisitaikyti prie kliento poreikių, tad jeigu Jums reikalingas ne visas vonios baldų komplektas, būtinai kreipkitės – padėsime Jums naujus baldus pritaikyti prie esamo interjero.

Pasitelkdama daugelio metų patirtį, mūsų komanda padės išsirinkti spalvų, tekstūrų derinius, produktų dizainą, baldų bei kitų interjero detalių dydžius, išmatavimus bei jų pozicijas kambaryje.

Vonios baldai, jų pasirinkimas bei išdėstymas nėra lengviausia užduotis, todėl užtikriname, kad ilgametę patirtį sukaupę specialistai padės sutaupyti laiko ir išvengti vargo bandant į vonios kambarį sutalpinti kiekvieną aksesuarą.


UŽSISAKYKITE BALDUS

Firma / kontaktinis asmuo (būtina)

Miestas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefono nr. (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Užklausimas (būtina)

Siųsdami žinutę Jūs sutinkate su Privatumo politika