Virtuvės baldai

Ar kada nors susimąstėte, kokie virtuvės baldai turėtų stovėti Jūsų svajonių virtuvėje? Kaip galėtų atrodyti erdvė, kurioje kasdien gaminate maistą, valgote, bendraujate su namiškiais? O jei visa tai galėtų būti nesunkiai įgyvendinama? Mes dirbame tam, kad Jūsų svajonių virtuvė taptų realybe, tam, kad ji būtų ne tik funkcionali technologiškai, bet ir stilinga, jauki vieta tingiems rytams, šviesiems pietums ir linksmiems vakarams. Pasitelkę pažangias gamybos technologijas gaminame aukštos kokybės virtuvės baldus, projektuojame juos pagal individualius klientų poreikius.


Virtuvė – tai ne tik maisto gaminimas, tai vieta revoliucinėms, modernioms interjero idėjoms, kurios į namus įneš savitą stilių, jaukumą bei atspindės ten gyvenančiųjų asmenybę, jų gyvenimo būdą. Todėl prieš įrenginėjant virtuvę reikia įvertinti kliento poreikius, atsižvelgti į tai, kas joje šeimininkaus, nes vieno stiliaus virtuvė bus skirta šeimai, auginančiai vaikus, kita – porai, kartu besisukančiai su puodais ir keptuvėmis, o dar kitokio stiliaus virtuvė bus vyresnio amžiaus žmonių oazė. Tinkamai įvertinus šiuos aspektus ir atidžiai įsiklausius į visus kliento pageidavimus (taip pat ir smulkiausias detales!), meistrai sukurs erdvę ir maistui, ir darbui, ir vakarėliams. Viskas, ko norite Jūs!


Kurkime naują virtuvės erdvę kartu

virtuvės baldaiJei vis dar nežinote, kaip viskas turėtų atrodyti, koks dizainas, spalvos ar medžiagos labiausiai tiktų Jūsų virtuvei – mūsų dizaineriai-architektai yra visuomet pasiruošę pasiūlyti geriausią sprendimą: kokybiškai pagamintus, funkcionalius, ergonomiškus bei estetiškus baldus. Jie gali iš esmės pakeisti virtuvę – paversti ją pačia maloniausia namų vieta.

virtuvės baldaiVirtuvėje prabėga nemažai gyvenimo valandų. Paskaičiuota, jog į virtuvę užeiname keliasdešimt kartų per dieną, čia atliekame maždaug 50 vienas kitą papildančių veiksmų: plauname, pjaustome, maišome, verdame, kepame ir t.t. Intensyviai gamindami, spinteles bei stalčius atidarome net 80 kartų. Tam reikia pasistiebti, pasilenkti, pritūpti. Todėl virtuvės baldai turėtų būtų praktiški, išdėstyti kuo įmanoma patogiau ir pagaminti taip, kad po įvairių trankymų ir nutrynimų nesusidėvėtų.

Norint turėti puikią virtuvę, reikia atidžiai apgalvoti visas smulkmenas. Tinkamas planavimas svarbus tiek norint tradicinės, tiek modernaus stiliaus virtuvės. Baldai ir aksesuarai, parinkti individualiai jums, atskleis virtuvę Jūsų spalvomis. Tačiau svarbu įsidėmėti, kad renkantis interjero detales, nederėtų pamiršti bendrojo plano. Baldai, įrenginiai, papuošimai, rankenėlės, atidarymo mechanizmai, įrankių kabyklos – viskas turėtų harmoningai derėti tarpusavyje. Ir visą tai mūsų komanda padės įgyvendinti!


Nuo interjero plano iki įvykdyto projekto

UAB „CURRUS“ jau daugiau nei 20 metų gamina aukščiausios kokybės virtuvės baldus pagal individualius klientų poreikius ir pageidavimus ir įgyvendina įvairius virtuvės įrengimo projektus – nuo idėjos iki visiškai įrengtos virtuvės:

Suteikia profesionalias konsultacijas dėl virtuvės įrengimo, virtuvės baldų pasirinkimo;

Gali pasiūlyti virtuvės interjero dizainą ir stilių;

Padeda suplanuoti virtuvės baldų ir technikos išdėstymą;

Gali pasiūlyti virtuvės baldų dizainą;

Padeda pasirinkti virtuvės baldų elementus (indų ir įrankių laikymo elementai, durelės, stalčiai, rankenėlės ir t. t.);

Padeda pasirinkti labiausiai prie virtuvės baldų ir interjero derantį virtuvės apšvietimą;

Padeda pasirinkti tinkamiausią buitinę techniką;

Suprojektuoja norimus virtuvės baldus, jų elementus;

Pagamina virtuvės baldus iš pasirinkto tipo, tekstūros, spalvos kokybiškų medžiagų ir furnitūros;

Pristato pagamintus virtuvės baldus visoje Lietuvoje ir už jos ribų;

Sumontuoja virtuvės baldus Jūsų namuose.


Protinga virtuvės renovacija – į ką atsižvelgti?

Sakoma, kad „jei nesisuksi, tai ir negyvensi“, todėl investuodami į daug lėšų reikalausiantį projektą namuose, neskubėkite – klausykite interjero dizainerių patarimų ir atidžiai skaičiuokite išlaidas. Pateikiame keletą patarimų, apie kuriuos galbūt nesusimąstėte, kol galvoje dūzgė tūkstančiai idėjų.

virtuvė

  1. Vienas geriausių būdų sutaupyti, yra išlaikyti jau esamą virtuvės išdėstymą. T. y. nejudinti vamzdžių, nuotekų ir kitų vidinių sistemų, kurios virtuvės rekonstrukcijos kainą pakels dvigubai ar trigubai. Bendradarbiaudami su profesionalais, tikrai sukursite visiškai naują virtuvės erdvę nekeičiant pagrindinių įrenginių išdėstymo.
  2. Nebijokite atvirų lentynų – jos vėl šiuolaikinės virtuvės dalis! Akivaizdu, kad tai ekonomiškesnis variantas, tačiau turintis ir savo trūkumų. Kadangi erdvė atvira, ten sudėti daiktai lengvai kaupia dulkes, todėl ant jų laikykite tik kasdien naudojamus daiktus, kuriuos dažnai plaunate, pvz. kavos puodelius, pietų lėkštes ir dubenėlius. Ten taip pat galite sudėti receptų knygas, kad paįvairintumėte lėkščių ir puodukų peizažą.
  3. Pasirūpinkite patogia kriaukle. Patikėkite, nemaža, patogi ir gili kriauklė suteiks daugiau laimės plaunant indus nei gali pasirodyti, tačiau su gyliu nepersistenkite, kad neįklimptumėte kriauklėje iki alkūnių tiesiogine prasme.
  4. Apšvietimo sistemos gali iš esmės pakeisti erdvę, todėl dėl šviestuvų pasitarkite su meistrais – kiek ir kokių jų reikia, kad būtų atskleistos visos geriausios jūsų virtuvės savybės. Šviestuvai taip pat yra vienas lengviausiai pakeičiamų interjero elementų, o jo reikšmė stiliui gali būti didelė, todėl nebijokite, kad jūsų pasirinkimas išeis iš mados – jį nesudėtingai pakeisite kitu, taip į virtuvę vėl įnešdami naujų vėjų.
  5. Uždaros, varžančios erdvės jau seniai nebėra tai, ko nori žmonės. Būtent todėl taip dažnai matome virtuves, kurios net būdamos nedidelės, atrodo erdvios ir šviesios. Sužinokite, ar savo namuose / bute galite išgriauti vieną ar kitą sieną, taip leisdami savo būstui kvėpuoti ir įgydami papildomų idėjų interjerui. Jeigu negali griauti sienų, galbūt galite atsisakyti durų ir vietoj jų pasidaryti plačią arką. Galimybių daugybė, taigi būtinai aptarkite jas su jūsų namais besirūpinančiais profesionalais.

Vis dėlto, norime pridurti, kad virtuvės rekonstrukcijos neprivalote atlikti visos iš karto; tai gali būti ilgalaikis procesas. Susistatykite prioritetus ir naujų vazų, šaukštų, puodų ar daugybės dekoracijų iš karto nepirkite. Nauji virtuvės baldai – spintelės, stalas, kėdės – renovacijai būtini, todėl geriau investuokite į aukštos kokybės meistrų darbą, o smulkesnėmis interjero detalėmis pasirūpinkite vėliau. Suprantame, kad žiūrint į „prieš“ ir „po“ interjero nuotraukas norisi viską iškart tobulai sutvarkyti, tačiau neleiskite reklamoms jus apgauti ir į savo biudžetą žiūrėkite protingai.


Daugiau apie virtuvės baldus: BALDŲ GAMYBA IR KAINA


Atlikite UŽSAKYMĄ jau dabar!

Foto Galerija