Baldų dizainas ir projektavimas

Ko gero, ir taip yra aišku, jog neatsiejama interjero kūrimo dalis yra baldų dizainas ir projektavimas – tai yra viena iš mūsų teikiamų paslaugų, kurioje siekiame vis labiau tobulėti. Mūsų pagrindinis tikslas – kokybiškų baldų gamyba, jų komponavimas kliento namuose, prisitaikymas prie kliento poreikių bei šiuolaikiško ir modernaus namų įvaizdžio su mūsų gaminamais baldais sukūrimas.

Savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje ir net už jos ribų. Viena aktualiausių mūsų teikiamų paslaugų yra baldų projektavimas bei jų gamyba. Mes jums galime pasiūlyti aukštą kvalifikacijos lygį turinčių specialistų paslaugas. Suprojektuoti ir pritaikyti dizainą kiekvienam klientui mums yra iššūkis, nes kiekvienas žmogus yra skirtingas, o poreikiai skiriasi akivaizdžiai. Baldų dizainas ir projektavimas yra gana sudėtingas procesas, todėl visus darbus atlieka savo srities profesionalai.

Užsisakant paslaugas, mūsų bendrovėje dirbantys specialistai jums paruoš keletą skirtingų variantų – mes siekiame geriausių rezultatų. Užsakymo metu galėsite pamatyti kelis paruoštų baldų variantus, o išsirinkę tinkamiausią, galėsite mums pateikti pastabų ar pageidavimų, ką toliau reikėtų keisti. Klientui yra suteikiama galimybė pasirinkti norimą fasadą – ar natūralaus medžio, ar natūralios faneruotės, ar laminuotos plokštės, ar dažyto MDF, o spalvų paletė labai gausi, tad rinktis tikrai turėsite iš ko.

Visiems baldams furnitūrą naudojame iš žinomų bei rinkoje įsitvirtinusių Austrijos, Vokietijos įmonių, tokių kaip „Blum“, „Hettich“ ir t. t.

Baldų dizainas ir projektavimas neapsieina be fantazijos, nes pripažinkime – tai tik padaro mūsų namus išskirtinius, kai, pasitelkus šiek tiek išradingumo, sukuriami tokie baldai, kokių dar niekur nesate matę, o unikalumas juk ir yra svarbiausia. Viso to niekaip nepajėgtume padaryti be dizainerių pagalbos, tad jums taip pat bus suteikiami tikro aso baldų projektavimo ir apipavidalinimo srityje patarimai. Savaime suprantama, kad nemažai žmonių turi užslėptų gabumų ir patys sugeba sukurti bendrą norimų baldų išvaizdą, todėl mes mielai atliksime užsakymą pagal jūsų pateiktą projektą, nes tai yra mūsų pareiga.

Vertėtų žinoti, jog mūsų teikiamų paslaugų spektre baldų dizainas ir projektavimas yra atliekamas būtent kietųjų baldų srityje. Mūsų gaminiai yra kuriami pasitelkiant naujausias technologijas, todėl galime jums pasiūlyti nestandartinio tipo baldų su tam tikrais priedais – įkomponuojant stiklą ar veidrodį. Taip pat mūsų paslaugų kataloge yra ir slankiojančių sistemų kūrimas, tad šis pasirinkimas iš tiesų gali jūsų namus padaryti ekonomiškesnius bei modernesnius, jeigu norite turėti baldus stumdomomis durimis. Taip pat galime pagaminti ir pertvaras kambariams atskirti, o tai iš tiesų jums gali sutaupyti laiko bei pinigų remontui, o ir stilistiškai jūsų namai atrodys kur kas praktiškesni.

Nebijokite eksperimentuoti, nes baldų dizainas ir projektavimas pasižymi tuo, kad pasitelkiama nemažai improvizacijos, siekiant užtikrinti gaminamų baldų autentiškumą ir unikalumą. Tad galbūt savyje turite neatrastų gebėjimų kuriant ir apipavidalinant baldus, kuriuos mes galime įgyvendinti jums palankiausiomis sąlygomis. Nedvejokite – būtinai susisiekite su mumis ir baldus pagaminsime pagal jūsų pageidavimus.