Svetainės baldai

Tikriausiai visi sutiks, kad svarbiausia svetainės savybė yra patogumas. Tai erdvė skirta atsipalaidavimui, bendravimui, šventėms, todėl jos įrengimas reikalauja šiek tiek galvos sukimo.

Žinoma, yra tam tikri aspektai, palengvinantys baldų pasirinkimą, pavyzdžiui, gyvenimo būdas, būste gyvenančių žmonių skaičius, kambario dydis, jame vyraujančios spalvos ir pan.

„Blum“, „Hettich“ bei kitų gamintojų iš Vokietijos ir Austrijos svetainės baldai – Currus įmonės produktai, kurie teikiami visiems Lietuvos miestams.

Kodėl svetainės baldus verta rinktis pas mus?

Mūsų privalumas nėra vien tik bendradarbiavimas su tarptautinėmis įmonėmis. UAB „Currus“ komanda pati projektuoja baldus, kuria jiems dizainą, todėl skatiname klientus kuo labiau įsilieti į kūrybinį procesą, prisijungti prie projektavimo darbų tam, kad rezultatas idealiai atitiktų lūkesčius. Unikalūs, vienetiniai svetainės baldai džiugins Jus bei stebins svečius.

Projektuodami baldus nesutelkiame viso dėmesio į vieną aspektą, tarkim, dizainą, visiškai pamiršdami funkcionalumą. Tikime tuo, kad gebėjimas suderinti estetiškumą su funkcionalumu parodo įmonės profesionalumo lygį.

Į baldų pasirinkimą žvelkite kūrybiškai

Kaip jau minėjome, baldų pasirinkimą lengvina tam tikri veiksniai, todėl visada pagalvokite apie tai, kas turi įtakos bendram svetainės dizainui. Pavyzdžiui, jeigu kambaryje daug langų, rinkitės paprastesnį interjerą be daugybės ryškių detalių, kad natūrali šviesa ir vaizdas pro langą taptų pagrindiniais kambario akcentais.

Kadangi jau nusprendėte svetainę apstatyti naujais baldais, kodėl gi nepasirinkus kažko unikalaus ir išskirtinio?

Specializuojamės kietųjų baldų gamyboje jau daugiau nei 18 metų, todėl patirtis yra mūsų nuolatinė palydovė, o jaunatviška komanda visada kupina šiuolaikiškų, stilingų idėjų, kurioms – turint tam tikrus įgūdžius bei žiupsnelį novatoriškumo – pasiduoda ir klasikiniai, ir modernūs svetainės baldai.

Na ką gi, kviečiame Jus bendradarbiauti!


UŽSISAKYKITE BALDUS

Firma / kontaktinis asmuo (būtina)

Miestas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefono nr. (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Užklausimas (būtina)

Siųsdami žinutę Jūs sutinkate su Privatumo politika