Vaikų kambario baldai

Atėjo laikas pasirūpinti vaikų kambario įrengimu ir nežinote, nuo ko pradėti? UAB „Currus“ gali jums pagelbėti sprendžiant klausimą – kokie vaikų kambario baldai bus tinkamiausi jūsų atžalai. Siekiant užtikrinti, kad jūsų vaikas jaustųsi laisvai ir nevaržomai savo kambaryje, galime pasiūlyti išskirtinių savybių baldus.

Kiekvienas augantis vaikas, nesvarbu, ar jis mažas, ar jau paauglys, nori jausti laisvę ir nepriklausomybę, todėl reikėtų atidžiai atkreipti dėmesį į jo kambario plotą. Didžiausia problema, su kuria šiuo metu susiduria nemažai žmonių – vietos trūkumas. Mūsų specialistai gali pasirūpinti, kad vaikų kambario baldai būtų pritaikyti mažo ploto patalpai taip, kad joje atsirastų ir papildomos erdvės, kas yra svarbiausia.

Mūsų gaminami baldai gali būti pritaikyti prie jūsų vaikų norų – atidžiai parinksime spalvas, kad jos keltų teigiamas emocijas, tekstūra taip pat yra neatsiejama baldų gamybos dalis, kuriant šiuolaikišką atmosferą jaunuolio kambariui. Architektai pasirūpins visais reikalavimais ir paruoš itin kokybiškus projektus tam, kad vaikų kambario baldai turėtų išskirtinį tvirtumą, o juk tai ir yra svarbiausia augančiam vaikui, kuriam tai yra pats energingiausias laikotarpis gyvenime. Ypatingas dėmesys yra skiriamas baldų konstrukcijoms, o mūsų specialistai pasirūpins, kad būtų naudojamos itin patvarios medžiagos.

Pasigaminkite lovą bei kitus baldus pagal savo vaiko amžių ir jo poreikius. Net jei vaikų kambaryje maža vietos, mes pasiūlysime, kaip tinkamai suplanuoti ir įrengti vaiko kambarį, bei pagaminsime visus reikiamus baldus: lovas, spintas, rašomuosius stalus ir kitus vaikiškus baldus.

Kaip žinia – vaikai taip pat yra ir labai pažeidžiami šiuo jų laikotarpiu, o daugiausia nelaimingų atsitikimų bei nerimtų susižeidimų jie patiria būtent savo kambaryje, todėl visi vaikų kambario baldai turi būti suprojektuoti taip, kad jie keltų kuo mažiau grėsmės ir sumažintų netyčinio užsigavimo tikimybę dėl esančių baldų kaltės. Mūsų bendrovėje architektai bei dizaineriai žino, ko reikia būtent vaikams, todėl suvokia, kokių savybių baldai yra būtini, tad iš mūsų pusės jūs taip pat gaunate ir patarimus, kaip įrengti saugesnį kambarį savo atžalai.

Neretais atvejais, vieną kambarį tenka įrengti dviems vaikams, o tai iš tiesų sudaro keblumų, jeigu plotas yra gana mažas. Tačiau ir čia galime rasti sprendimą – dviaukštė lova puikiai išspręstų vietos trūkumo klausimą. Tokiu atveju, atsiradus papildomai vietai, galime pasiūlyti neeilinius sprendimus, kurie būtų pritaikyti prie jūsų ir jūsų vaikų poreikių. Vaikų kambario baldai, o tuo labiau jų projektavimas, yra gana atsakingas darbas, nes šiuo atveju būtina parinkti ir tinkamas medžiagas gaminimui.

Augančiam organizmui būtina nekenksminga ir sveika aplinka, nes šiuo laikotarpiu jų imuninė sistema yra labiausiai pažeidžiama, todėl vertėtų susimąstyti dėl tinkamų medžiagų naudojimo, kai yra užsakomi ir gaminami vaikų kambario baldai. Savo žinias plečiame nuolat, paslaugų spektrą taip pat, todėl galime pasiūlyti išskirtinius – ekologiškus baldus jūsų vaikų kambariui, kurie ne tik apsaugos jį nuo kenksmingų faktorių, bet ir pagerins vaiko sveiką gyvenimo būdą.

Norėdami sutaupyti jūsų laiką, galime pasiūlyti ir savo interjero dizainerio paslaugas, kuris patars, kur ir kaip išdėstyti baldus vaiko kambaryje, kokias spalvas naudoti ir kaip tinkamai išnaudoti erdvę, apstatant kambarį reikiamais baldais. Vaikų kambario baldai kaip ir pats kambario įrengimas reikalauja itin didelio kruopštumo bei atidumo, todėl leiskite viską padaryti už jus – savo srities profesionalai leis džiaugtis vaikų kambariu ne tik jūsų atžaloms, bet ir jums patiems. Tad nesukite galvos, kaip įgyvendinti idėjas, nes mūsų paslaugų kokybė bei klientų atsiliepimai kalba už mus pačius. Siekdami abipusio supratimo visada atsižvelgsime į jūsų norus bei patarsime, kaip geriau elgtis, kad jūsų namai būtų patrauklūs visiems, kas tik į juos užeis.


Atlikite UŽSAKYMĄ jau dabar!