Apie

UAB „CURRUS“, skaičiuojanti jau šešioliktus metus, gamina nestandartinius kietuosius baldus. Pasitelkusi naujausias technologijas, bendrovė gamina aukščiausios kokybės miegamojo, virtuvės, biuro, prieškambario, vaikų kambario, drabužines, svetainės bei prekybos įrangos baldus. Jei turite nestandartinę virtuvę, biurą ar kitą patalpą, mūsų dizaineris-architektas suprojektuos baldus pagal Jūsų poreikius.

Jei Jūs net nežinote, kaip ir kas turėtų atrodyti, kas šiuo metu madinga, kokios spalvos ar medžiagos baldai būtų tinkamiausi, patikėkite šiuos darbus mums ir mes pasiūlysime Jums geriausią sprendimą. Baldų medžiagas galėsite rinktis iš didelio asortimento: gamybai naudojama laminuota medžių plokštė, dažyta medžio dulkių plokštė, natūralus medis, įvairus stiklas, metalas, akmens gaminiai.

Sukaupta patirtis leidžia nestandartiniams gaminiams pritaikyti racionalius sprendimus maksimaliai išnaudojant gyvenamąją erdvę ar darbo vietą. UAB „CURRUS“ klientus aptarnauja visoje Lietuvoje ir už jos ribų.


PRODUKTAI | PASLAUGOS