Apie

UAB “Currus” yra aukštos kokybės baldų gamintojas, kuris pasitelkia naujausias technologijas ir aukščiausios kokybės medžiagas, siekdamas atitikti Jūsų aukščiausius lūkesčius. Turėdama 25 metų patirtį šiame versle, mūsų įmonė yra pasiryžusi padėti įgyvendinti Jūsų svajones ir suteikti Jums unikalių, nestandartinių kietųjų baldų, kurie atspindės Jūsų asmeninį stilių ir poreikius. Pasitelkusi naujausias technologijas, bendrovė gamina aukščiausios kokybės: miegamojo, virtuvės, biuro, prieškambario, vaikų kambario, drabužines, svetainės bei prekybos įrangos baldus. Jei turite nestandartinę virtuvę, biurą ar kitą patalpą, mūsų dizaineris-architektas suprojektuos baldus pagal Jūsų poreikius.

Jei Jūs net nežinote, kaip ir kas turėtų atrodyti, kas šiuo metu madinga, kokios spalvos ar medžiagos baldai būtų tinkamiausi, patikėkite šiuos darbus mums ir mes pasiūlysime Jums geriausią sprendimą. Baldų medžiagas galėsite rinktis iš didelio asortimento: gamybai naudojama laminuota medžių plokštė, dažyta medžio dulkių plokštė, natūralus medis, įvairus stiklas, metalas, akmens gaminiai.

Sukaupta patirtis leidžia nestandartiniams gaminiams pritaikyti racionalius sprendimus maksimaliai išnaudojant gyvenamąją erdvę ar darbo vietą. UAB „CURRUS“ klientus aptarnauja visoje Lietuvoje ir už jos ribų.


PRODUKTAI | PASLAUGOS