Vonios baldai Kaune

Įrengiant būstą Kaune ar kitame mieste, visada aktualu yra tai, kaip atrodys jūsų vonios kambarys, todėl didžiausią svarbą interjere suteikia vonios baldai. Tikriausiai esate vieni iš tų, kurie trokšta, jog jų vonios kambarys atrodytų nepriekaištingai, o tvarka – didžiausias privalumas. Mes jums galime pasiūlyti aukštos klasės baldus, kurie ne tik suteiks interjerui elegancijos, bet ir padarys vonios kambarį vizualiai prabangų.

 

Ko gero, ne vienas žmogus pastebėjo, jog vonios kambaryje yra sunku palaikyti nepriekaištingą tvarką – daiktai sunkiai atranda savo vietą. Mūsų architektų pagalba yra suteikiama galimybė pagaminti tam tikras dekoracijas, kurios būtų tarsi vonios baldai – kampinės pakabinamos lentynos leis jums daiktus dėti tokiose vietose, kuriose užėjusiems jos net netrukdys ir nekris į akį. Medžio lukšto spintelė iškart atkreips jūsų svečių dėmesį, nes šios struktūros baldai visada suteikia išskirtinį dizainą, kurio nepastebėti praktiškai yra neįmanoma.

Atkreiptiną dėmesį gauna visi mūsų gamybos vonios baldai, nes pasikliaujama specialistų nuomone, kurie projektuoja baldus parinkdami aukščiausios kokybės medžiagas, nes vertėtų žinoti, kad vonios baldai reikalauja atidumo parenkant ne tik konstrukcijas, bet ir medžiagų kilmę bei sudėtį. Nemažai baldus gaminančių įmonių neatsižvelgia į patalpų sąlygas, todėl vertėtų žinoti, kad mes didžiausia dėmesį skiriame tam, kur mūsų produktai bus laikomi. Vonios baldai turi būti gaminami iš specifinių medžiagų, kurios yra atsparios drėgmei bei vandeniui, nes sutikite – vonios kambarys išsiskiria ir tuo, kad jame praleidžiama labai daug laiko ir dėl šių priežasčių jame nuolatos vyrauja drėgmė, o ką jau kalbėti apie pro šalį kartais nutekėjusį vandenį. Vanduo yra vienintelis dalykas, kuris patikrina baldų kokybę, nes dažniausiai, gavus drėgmės, jie tampa nepatvarūs ir greitai lūžta, ko nepamatysite mūsų gaminiuose.

Turbūt nedrįsite prieštarauti – vonios kambarys yra viena svarbiausių vietų, kurioje norima atsipalaiduoti po sunkios dienos, kad ir gulint karštoje vonioje. Tačiau ar ramiai ir jaukiai jausitės, jei visur aplink bus netvarka? Ne viskas bus savoje vietoje? Ką jau kalbėti apie interjerą – juk maloniau ilsėtis, kai aplink prestižinė aplinka. Mūsų gaminami vonios baldai Kaune pasižymi ir tuo, kad suteikiama neįprasto išskirtinumo išvaizda, kuri leis jums pasijusti tarsi būtumėte aukščiausios klasės viešbutyje. Ypatingas dėmesys skiriamas vonios baldų apipavidalinimui bei modernizavimui – mūsų gaminamų vonios baldų dėka, kiekvienam daiktui atrasite vietą, nes funkcionalumas yra vienas svarbiausių aspektų mūsų kūryboje.

Vertėtų pabrėžti ir tai, kad visada siekiame prisitaikyti prie kliento poreikių, tad jeigu jums reikalingas ne visas vonios baldų komplektas, būtinai kreipkitės į mums – padėsime jums naujus baldus pritaikyti jau prie esamo vonios interjero. Kiekviena detalė yra svarbi, todėl galime jums pasiūlyti įvairių nestandartinių sprendimų. Mūsų sukaupta patirtis bei profesionalų komanda padės jums išsirinkti ir spalvų derinius bei tekstūras, o tuo pačiu ir patars dėl norimų baldų išmatavimų, kurie yra svarbūs, norint, kad vonios baldai tarpusavyje nepriekaištingai derintųsi.
Kiekvienam žmogui galime pagaminti vonios baldus pagal jų poreikius, tačiau siekdami aukštos kokybės, baldus galime suprojektuoti ir patys, prisitaikant jau prie esamo vonios kambario dizaino ir jūsų norų. Nedvejokite, kreipdamiesi į mums, visada sulauksite kokybiškų patarimų bei geriausių pasiūlymų.


UŽSISAKYKITE BALDUS

Firma / kontaktinis asmuo (būtina)

Miestas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefono nr. (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Užklausimas (būtina)