Svetainės baldai Kaune

Nežinote, kaip turėtų atrodyti jūsų svetainė, kad tiek šeimos nariams, tiek į svečius atvykusiems draugams iš karto į akis kristų išskirtinė interjero dizaino kompozicija? Leiskite savo srities profesionalams Kaune pasirūpinti, kad jūsų svetainės baldai atrodytų išskirtiniai ir šiuolaikiški. Esame Kaune įsikūrusi uždaroji akcinė bendrovė „Currrus“, teikianti kietųjų baldų gamybos paslaugas, kuriomis pasinaudoję liksite ne tik patenkinti kokybišku darbu, bet ir nustebsite pamatę, kokie komfortiški bei modernūs jie gali būti.

 

Tikriausiai sutiksite – iš sovietinių laikų daugumai žmonių yra likęs vadinamasis „kaupimo“ principas, kai kiekvienoje lentynoje visko turi būti daug, kiekviena sekcija turi būti apkrauta keramikos dirbiniais – taurėmis, vazomis, įvairiais suvenyrais. Šį bruožą turite ir jūs? Mūsų baldų architektai yra išmanantys savo darbą, todėl drąsiai teigia, jog kiekviena svetainė privalo turėti tik reikalingiausius daiktus ir tik minimalų dekoracijų kiekį, o svetainės baldai nėra išimtis. Todėl mūsų dizaineriai gali suprojektuoti įvairaus dydžio baldus, kurie reikalingi tik būtinoms funkcijoms atlikti, o ką jau kalbėti apie laisvos vietos atsiradimą – mūsų dėka galite savo svetainę padaryti ne tik šiuolaikišką, bet ir kur kas erdvesnę nei iki šiol, o juk tai ir yra svarbiausia, kad joje esantys žmonės jaustųsi nevaržomai.

Mes jums galime pasiūlyti šiuolaikiškus baldų komplektus, kurie gali būti pritaikyti būtent jūsų poreikiams patenkinti. Kiekviena svetainė turi atspindėti namuose gyvenančių žmonių įpročius bei savybes, tad pradėkite nuo to, kad svetainės baldai turi būti tinkamos išvaizdos bei pagaminti iš tam tikrų medžiagų, jog derintųsi tarpusavyje. Savaime suprantama – neapsiribojame vien tik baldų komplektų gamyba ir pardavimu, nes šiuo metu galime jums pasiūlyti ir išskirtinių savybių baldus, kurie gali būti pagaminti mūsų architektų, pagal jūsų keliamus reikalavimus.


UŽSISAKYKITE BALDUS

Firma / kontaktinis asmuo (būtina)

Miestas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefono nr. (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Užklausimas (būtina)